All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Новини

Комісія культури ЛМР вирішила перенести сцени та гуляння у рамках фестивалю „Літо на Ринку” на площу біля Порохової вежі

30.07.2010 13:13

Через численні скарги мешканців будинків на площі Ринок постійна комісія ЛМР з питань культури вирішила перенести фестиваль „літо на Ринку” на площу біля Порохової вежі.

Про це сказала депутат Львівської міської ради, член комісії з питань культури Наталя Усач під час засідання сесії Львівської міської ради вчора.

За словами Наталі Усач, мешканці будинків на площі Ринок скаржаться на постійне порушення санітарних шумових норм через „гуляння” у рамках фестивалю „Літо на Ринку”, тому комісія прийняла рішення про перенесення сцени.

Із запитом про підтримку рішення комісії Наталя Усач звернулася до міського голови Львова Андрія Садового та колег-депутатів.

„У цих будинках живуть люди похилого віку, малі діти, які потребують тиші та спокою, проте сцену починають збирати о 5 ранку, тестувати обладнання, а розбирають пізно вночі. До того ж, сцена розташована за 3 метри від стін будинків, а за нормами ця відстань має бути не меншою за сто метрів, адже будинки руйнуються від надміру децибелів” – сказала Наталя Усач.

Вголос


  Проголосувало (1)   1 2 3 4 5
 Коментарі (5)
хрін, 14:12 01.08.2010
треба зробити давно по европейськи.всі будинки на ринку під музеї.
Дмитро, 19:55 31.07.2010
Перенести весь бордель на Сихів - там і публіка відповідна.
Falcon, 18:45 31.07.2010
Асвабадітєлям і їх внучкам спать не дают? Хай переїздять на Сихів.
шанувальниця туристичного міста Лева, 14:53 30.07.2010
оце у людей фантазія: 5 ранку, гулянні всю ніч...

краще б ми наслідували приклади європейських столиць, де на пл.Ринок знаходяться нежилі будинки!
Львів, 14:21 30.07.2010
Все вірно.Людей треба шанувати.А то одним забава,а іншим головний біль

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

 

Статті політики

Блоги

08.09.2010 23:24, Коментарів (0)

Погляд політика

08.09.2010 13:42, Коментарів (7)

Слово експерта

02.09.2010 10:52, Коментарів (0)

Цікавинки

Завантаження...


Львівська газета вісник міста ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівська Поштa Львівські новини