Виконком Львівської міськради не виділив коштів на зарплату комунальним стоматологам

Працівникам трьох комунальних стоматологій виконком Львівської міської ради не виділив коштів на зарплати.

Рішення про виплату зарплат працівникам комунальних стоматологій винесуть на сесію Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Як зазначив директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук, щоб виплатити зарплати працівникам стоматологій, потрібно забрати кошти, які були виділені ЛМР на медикаменти хворим.

«Це пропозиція департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Вона полягає у тому, щоб забрати 6 млн 770 тис. грн  із коштів, які виділені на медикаменти та харчування для хворих, і відправити їх для забезпечення виплати заробітної плати працівникам трьом стоматологічним поліклінік за липень-вересень поточного року», – зазначив Олег Іщук.

Проте виконком рішення стосовно виділення коштів на зарплати працівникам стоматполіклінік вирішив винести на розсуд депутатів Львівської міськради.  

Як писав «Вголос», Львівська міська рада за вивіз сміття з бюджету міста виділила 50 мільйонів гривень субвенції обласному бюджету. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Дзюник13 вересня 2017 20:08 Відповісти IP:  178.136.239.--- Слухайте,зараз навіть в "комунальних поліклінніках" всі послуги платні...Пломба - 200-400 гривень,вирвати зуб - 150-600 гривень...і так далі ...То про яке нахрєн виділяння коштів йде мова?
  • Михайло13 вересня 2017 11:47 Відповісти IP:  31.43.76.--- Цікаво чи без зарплати стоматологи вийдуть на роботу,а може страйкуватимуть?

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm