Вугілля з окупованого Донбасу в Польщу перевозять вночі «Укрзалізницею», – активіст

Вугілля з окупованого Донбасу у Польщу перевозять залізничними шляхами у вантажних вагонах російської компанії «ВТБ Лізинг».

Про це «Вголосу» повідомив громадський активіст Ігор Муравський.

Активіст у соціальній мережі також розмістив докази того, що вагони з вугіллям й справді знаходяться у Львівській області.  

«Сьогодні на залізничній станції «Жовква» у  Львівській області стоять пусті вагони, які повертаються із Польщі, а у Раві-Руській на цей момент стоїть понад п'ятдесят вагонів із вугіллям, яке прямує до Польщі. Кажуть, вагони Януковича. Через станцію Жовква вугілля переважно переправляють вночі», – зазначив Ігор Муравський.

Кореспондент «Вголосу», щоб отримати офіційний коментар з цього приводу, зв'язався із прес-службою «Укрзалізниці». Там нам нічого не повідомили. Проте згідно із законом України «Про доступ до публічної інформації», «Вголос» все ж надіслав запит в «Укрзалізницю» з вимогою пояснити, чому у компанії сприяють торгівлі з терористами.

Нагадаємо, на початку 2017 року розпочалась блокада торгівлі з окупантами. Тоді бойовики ввели зовнішнє управління на всіх підприємствах, які у них працювали під українською юрисдикцією.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram