«Влада» Севастополя забирає 126 гектарів землі у «Нічних вовків»

Підконтрольна Кремлю влада Севастополя має намір через суд забрати в російської організації байкерів «Нічні вовки» дві ділянки площею 126 гектарів.

Про це 19 вересня сказав російський віце-губернатор Севастополя Ілля Пономарьов під час виступу на сесії парламенту міста, повідомляє «Новый Севастополь».

«Спрямовані всі необхідні документи для зміни цього договору. Запропоновано виключити дві земельні ділянки – 71 гектар і 55 гектарів – зайняті об'єктами водного фонду й територіями водоохоронної зони. Запропоновано встановити щодо земельної ділянки, що залишилася, обмеження щодо ведення господарської діяльності. Також запропоновано визначити обмеження щодо тієї території, яка відноситься до режиму охорони об'єктів культурної спадщини», – сказав він.

За його словами, до теперішнього часу пропозиції від орендаря землі не надходило й «відповідно, потрібно буде перейти з договірного регулювання відносин до судового порядку».

На початку липня в Міністерстві оборони Росії заявили про намір побудувати в Криму дві парку «Патріот» – у Севастополі й Керчі.

Спочатку військово-патріотичний парк планували побудувати біля гори Гасфорта неподалік Севастополя. Проти цього виступили місцеві жителі, екологи, архітектори, краєзнавці. 1 лютого Міноборони Росії відмовилося від планів із будівництва військово-патріотичного парку «Патріот» біля гори Гасфорта.

Лідер «Нічних вовків» Олександр Залдостанов на прізвисько «Хірург» є другом російського президента Володимира Путіна. Залдостанов входить до переліку осіб, на яких поширюються санкції США й Канади, запроваджені через російську агресію українського Криму.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram