У Венесуелі полісмени зашили собі роти, протестуючи проти незаконного ув'язнення (ФОТО)

П'ятеро із 14 заарештованих правоохоронців, після безрезультатних 22 днів голодування за своє звільнення, зашили собі роти.

Про це інформує El Nacional.

«Ми досі не отримали відповіді на наші вимоги. Поки це відбувається, наше здоров'я погіршується, а компетентна влада дуже легко ставиться до нашого стану в ув'язненні», — цитують публічне звернення правоохоронців.

Варто зазначити, що 14 поліцейських району Чакао затримали за підозрою у вбивстві місцевого журналіста Рікардо Дурана в червні минулого року. Під час розслідування прокуратура прийшла до висновку про їхню непричетність до цього злочину, однак з-під варти їх досі не звільнили. 3 липня, вимагаючи звільнення поліцейських, оголосили голодування також їхні родичі.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • simply 17 липня 2017 20:51 Відповісти IP:  194.44.30.--- Венесуела демонструє всьому світу, що при долболобах у владі кількість запасів нафти і газу не має жодного значення.
    Ні нафта, ні газ і ніякі багатства не допоможуть країні в якій править тоталітарний режим. Це підтверджує саме життя.
    Венесуела є однією з найбідніших країн у світі, але має величезні запаси нафти і газу.
    Там народ потребує самих елементарних речей і живе впроголодь і абсолютно позбавлений елементарних прав.
    Цивілізовані європейські країни, а також Японія і т.д. енергоресурси купляють, але населення має високу якість життя та добробут.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm