Світогляд формується під впливом таких постатей, як Іван Гель, – Дмитро Сапіга

Я знав Івана Геля. Це була людина-легенда. І саме такі виставки дають можливість повернути в нашу пам'ять тих людей, які творили історію.

Про це у коментарі «Вголосу» під час відкриття документальної фотовиставки «Іван Гель: мій народ нездоланний!» розповів директор видавництва «Каменяр» Дмитро Сапіга.

«Він у багатьох моментах випереджував час, - зазначив він. - Це була людина кришталево чиста політично та духовно і віддана своїй справі. Він завжди мріяв, аби український народ сприймали як толерантний, цивілізований, європейський. Навіть якщо заглянути в його опубліковані твори, можна знайти пораду у будь–якій ситуації, що пов'язана із ходом думки твоєї. Загалом світогляд формується під впривом таких постатей як Іван Гель».

Нагадаємо, сьогодні, 17 липня, у Львові, біля пам'ятника В'ячеславу Чорноволу, відбулося відкриття документальної фотовиставки «Іван Гель: мій народ нездоланний!». Її приурочили до 80-річчя від Дня народження відомого дисидента та борця за волю України.

 

«Вголос»

 

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Дзюник17 липня 2017 18:50 Відповісти IP:  178.136.230.--- Я пам"ятаю того Геля ще по "клумбі",де той бородатік частенько виступав...Як на мене - абсодютно безбарвна і нехаризматична постать...У нього була своя тема - відродження УГКЦ - і він за рамки цієї теми практично не вилазив...Але ось пройшли вже роки з дня смерті і роблять з Геля черговий фетиш,чергового стовпа націі і її совість...Мабуть,серед живих таких нема - шукають серед забутих мертвих...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm