Пам'ятні дати, які пропонують відзначати на Львівщині у 2018 р.: Коліївщина, ЗУНР, Коновалець

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Мирослава Бабінська ініціює урочисте відзначення на Львівщині низки пам’ятних дат та ювілеїв. Про це йдеться в проекті рішення, який вона подала до ради 10 січня 2018 року

Передає прес-служба ВО «Свобода»

Зокрема, депутат пропонує урочисто відзначити на обласному рівні в 2018 році 100-річчя бою під Крутами (29 січня) та 100-річчя від дня утворення Західноукраїнської Народної Республіки та початку Першої польсько-української війни в ХХ ст. (листопад).

Також пропонується відзначити  80-річчя від дня народження шістдесятника, політв’язня радянських концтаборів, поета, правозахисника Василя Стуса (6 січня), 370 років від початку національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького; 105 років від дня народження Головного командира Української повстанської армії Василя Кука (11 січня); 145 років від дня народження Прем’єр-міністра Західноукраїнської Народної Республіки Сидора Голубовича (6 березня); 155 років від дня народження Президента Західноукраїнської Народної Республіки Євгена Петрушевича (3 червня); 80 років загибелі Голови Проводу Організації українських націоналістів Євгена Коновальця (23 травня); 75 років від дня створення Антибільшовицького блоку народів (21 листопада); 250 років від початку Коліївщини (червень).

Депутат пропонує доручити Львівській обласній державній адміністрації у двотижневий термін розробити та подати на затвердження Львівської обласної ради план заходів із відзначення пам’ятних дат та ювілеїв.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm