Містобудівна рада Львова відправила проект будівництва готелю на Краківській-Вірменській на доопрацювання

Містобудівна рада Львова відправила проект будівництва готелю на Краківській-Вірменській на доопрацювання. Відповідне рішення рада прийняла вчора після 4-годинного обговорення проекту будівництва на спільному засіданні з консультативною радою при управлінні охорони історичного середовища.

Більшість членів ради висловили зауваження, що запропонований проект абсолютно не вписується в навколишнє як історичне, так і архітектурне середовище. «Архітектура зовсім не вписується в навколишнє середовище», — наголосив директор інституту «Укрзахідпроектреставрація» Володимир Швець.

Водночас, як архітектори, так і історики, відзначили, що сам проект є цікавим і модерним, проте в такому вигляді його не можна реалізовувати в історичному ядрі Львова.

Під час обговорення озвучили пропозиції надати інвестору нову ділянку, поза межами спадщини ЮНЕСКО.

При цьому управління має намір скерувати проект будівництва в комітет світової спадщини ЮНЕСКО і вже після його висновків скликати консультативну раду при управлінні.

Також архітектори рекомендували авторам розробити кращу і детальнішу візуалізацію проекту.

Відзначимо, що перед тим містобудівна рада вже рекомендувала авторам проекту доопрацювати його.

Проект переможець міжнародного конкурсу передбачає будівництва 5-поверховго готельного комплексу на розі вулиць Краківської – Вірменської.

На першому поверсі будівлі простір повинен буде свобідний для його використання під магазини, кафе, перукарні і т.д. На тротуарі і частково у дворі пропонується відкритий простір для ресторану.

На четвертому поверсі /мансарді - багатофункціональний простір з власною терасою може буде пристосований під конференц-зал, бар, клуб чи спорт-зал, до якого можна буде дістатись спеціально пристосованим для цього ліфтом.

Фото: ЗІК

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram