Міністр культури Росії просить вгамувати Поклонську та її навіжених «сектантів-паліїв»

Міністр культури Російської Федерації Володимир Мединський звернувся в поліцію з проханням завадити незаконним діям так званих «православних активістів» на чолі з «депутатом Держдуми» від Криму Наталією Поклонською у зв'язку із погрозами на адресу творців фільму «Матільда» і кінотеатрів.
Відповідну заяву міністра  культури надав його помічник, передає Укрінформ.

Зокрема, міністр попросив керівництво правоохоронних органів «жорстко припинити тиск на державу і кінобізнес з боку нахабних «активістів» з їх суспільно небезпечними методами нав'язування своїх переконань».

Він наголосив, що будь-які спроби тиску на приватні або муніципальні кінотеатри -  «це чистої води беззаконня і цензура, яка прямо заборонена Конституцією РФ».

Мединський заявив, що єдиним і вичерпним документом, який дозволяє прокат фільму в Росії, є прокатне посвідчення федерального зразка, яке видає міністерство культури, і у «Матільди»  воно є.

У зв'язку з цим міністр звернувся до керівництва кіномереж із закликом не піддаватися на погрози. «Вашу роботу оцінює глядач, а навіжені сектанти-палії - це клієнти інших спеціалізованих установ», - сказав він.

При цьому в заяві згадується «депутат Держдуми» Наталія Поклонська, яка відома як затятий противник фільму. Вона неодноразово висловлювала невдоволення тим, що у фільмі описаний позашлюбний зв'язок російського імператора Миколи II, приєднаного до святих, і наполягала на тому, що, розкриваючи цю тему, автори картини ображають почуття вірян.

«Не знаю, якими міркуваннями керується шановна пані Поклонська, затіваючи і підтримуючи цей гвалт. Може, і від чистого серця. Тим більше, не готовий розгадувати мотивації різнокаліберних активістів-паліїв, що нахабно називають себе «православними», - йдеться в заяві міністра.

Як відомо, в січні 2017 року організація «Христианское государство - Святая Русь» направила до російських кіномереж вимоги не демонструвати «Матільду» під загрозою підпалу кінотеатрів. Після цього православні активісти влаштували масовий збір підписів і різні вуличні акції у багатьох містах Росії з вимогою не видавати «Матільді»  прокатне посвідчення.

У серпні міністерство культури схвалило прокатне посвідчення «Матільді». Прем'єра фільму була призначена на 26 жовтня.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • альоша13 вересня 2017 20:34 Відповісти IP:  109.86.241.--- Не думайте, що Поклонська дурочка. Просто вона знає, що в РФ збираються відновлювати монархію. Звідси ікони Миколи 2, міроточащій бюст та інше. Цар у них теж є. Хто цар? Д.А. Медведєв - онук Миколи 2 по материнській лінії. Прізвище Медведєв теж царське. У російських царів були різні прізвища - Нікітіни. Захарьіни, Медведеви, Михайлови, Романови і Гольштейн-Готторпи.
    А що з цього вийде х.з?
  • ЛЕВ13 вересня 2017 16:59 Відповісти IP:  46.133.103.--- Мабуть, там з кількістю хромосом щось не так... Не на одну більше.
  • Харків13 вересня 2017 17:13 Відповісти IP:  109.87.11.--- Навіть то й же міністр культури росіянії - мединський, сказав, що вся ота москалота на росії є даунами, тільки більш дипломатичною мовою.
    Нема причин не довіряти у цій тезі про зайву Хромосому москальні (таки одну хромосому!) міністру культури ерефії.
    Міністр культури знає про що говорить.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram