Експерт в ініціативі читати «Отче наш» перед сесією Верховної Ради вбачає слід Кремля

Те, що у Верховній Раді зареєстрували проект закону, яким пропонується запровадити читання молитви «Отче наш» відразу після відкриття пленарних засідань Парламенту, може бути провокацією російських спецслужб.

Про це в інтерв'ю «Вголосу» сказав політолог Михайло Басараб.

«Моя гіпотеза така: не випадково, що автором цієї провокативної ініціативи є пані Білозір. Її давно підозрювали у співпраці із так званою сектою Догнала. Цю секту, своєю чергою, підозрюють у співробітництві з російськими спецслужбами. Адже основною метою цієї псевдобутафорної «нової греко-католицької церкви» є загострення релігійних конфронтацій на Заході України. Щодо «секти Догнала», то в одному із їх монастирів вилучалися агітаційні матеріали  з російською  пропагандою. І я думаю, цей законопроект зареєстровано у межах тієї ж спецоперації, де мало відбутись протистояння між двома греко-католицькими церквами. Оксана Білозір мала і має стосунок до цієї секти. І на це вказувало багато досліджень. Я вважаю: те, що зробила ця депутатка, ініціювавши подібний законопроект – це  класична провокація», зазначив політолог.

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • георг17 липня 2017 19:13 Відповісти IP:  37.55.203.--- хай моляться, але кожну годину і тільки при чисельності в залі 450 дупотатів
  • P S17 липня 2017 17:48 Відповісти IP:  89.105.227.--- До чого тут Кремль, господи, опамятаймось і від суцільної брехні повернімся до наших реалій, ви не хдогадуєтесь, що біля 70% депутатів постійні клієнти психіатрів, а здурнів який запит.
  • Галичанин17 липня 2017 19:04 Відповісти IP:  46.133.197.--- Басараб сказав правду яка колить вас прихильників та покровителів секти Догнала,забули ще про Держка та Леговича!
  • Богдан17 липня 2017 15:17 Відповісти IP:  77.123.170.--- ЄВАНГЕЛІЄ ВІД СВ. МАТЕЯ, 6.5-6:
    А як молитеся, то не будьте, як ті ЛИЦЕМІРИ, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, ЩОБ ЇХ БАЧИЛИ ЛЮДИ. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.
  • Богдан17 липня 2017 15:12 Відповісти IP:  77.123.170.--- А очолювати спільну молитву будуть очевидно брати Дубневичі. Бо, як запевняють в Гошеві преподобні отці василіяни, вся сім,я Дубневичів - то є сама побожність! А Церква, як відомо, - то є наш найвищий моральний авторитет! АЛЕ КОМУ ПОТРІБЕН ВЕСЬ ЦЕЙ ДЕШЕВИЙ ТЕАТР? Людям від цього стане краще??? В цивілізованих країнах закону дотримуються, а не молитви читають на показ. Краще б вони від недоторканности відмовилися, це був би достойний крок. Але боюсь, що швидше ми дочекаємося спільних показушних молінь в парламенті, аніж зречення нашими обранцями недоторканности...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram