$300 з кожного українця, – Матіос розповів, скільки вкрав екс-міністр Клименко з держбюджету

Екс-міністр доходів та зборів часів втікача Януковича, Олександр Клименко вкрав із держбюджету України 12 мільярдів доларів США – фактично по 300 доларів у кожного українця.

Про це заявив під час прес-конференції у Києві заступник генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, повідомляє Укрінформ.  

«Наголошую, що вкравши 12 млрд доларів по курсу 8, а це 96 млрд грн, з бюджету України, Клименко таким чином вкрав у кожного українця, з тих 40 з лишком мільйонів українців, від немовляти до пенсіонера... 300 доларів по курсу 8», заявив Матіос.

За його словами, сьогоднішні обшуки та затримання будуть не останніми у справі злочинної організації Януковича-Клименка.

Нагадаємо, як писав «Вголос», у Києві в офісному центрі «Гулівер» заблоковане майно екс-міністра Олександра Клименка на суму 12 мільярдів доларів.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • УКР14 липня 2017 23:18 Відповісти IP:  107.167.105.--- МАБУТЬ А.МАТІОС НЕ ЗНАЄ, ЩО ЗАРАЗ КРАДУТЬ В УКРАЇНЦІВ У 2-3 РАЗИ БІЛЬШЕ! ЦЕ ТОЙ САМИЙ МАТІОС, ЩО ЗА ЯНУКОВИЧА СИДІВ НА БАНКОВІЙ І ЩОДНЯ ЗУСТРІЧАВСЯ З ЯНУКОВИЧЕМ У ДВЕРЯХ І ВІТАВ ЙОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ! У 2011–2014 — САМЕ А.МАТІОС відряджений з органів СБУ на посаду заступника керівника Головного контрольного управління Адміністрації Президента України(В.ЯНУКОВИЧА). ЧОМУ А.МАТІОСОМ НЕ ЦІКАВЛЯТЬСЯ СПЕЦОРГАНИ ДЕРЖАВИ ?? ЧИ ВІН ВЖЕ ДОМОВИВСЯ ?? ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ОТІ $300 ?? І КОЛИ ? ЧИ ТО ВСЕ БРЕХНІ ВІД МАТІОСА ??

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm