All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Наголос

Казус Синютки

04.03.2010 09:33
Казус Синютки

Заступник міського голови Львова Олег Синютка відомий тим, що не претендує на лаври спікера. Його справа – виконувати чорнову роботу, а поговорити – це до Садового. Проте останнім часом Синютка відійшов від свого звичного стилю роботи і почав говорити. В адміністрації міського голови Львова цьому не зраділи. 

Словесний перл Синютки про те, що вчителі повинні спонукати учнів до примусової праці на благо міста, облетів весь Укрнет і зумовив звернення нардепа Пилипенка до Гепрокуратури.  Міській владі ще пощастило, що цією заявою не зацікавився, наприклад, Європарламент. Вірогідно у європейських депутатів просто руки до цього не дійшли, бо на той час вони були зайняті іншими українськими проблемами. Увага наших східних сусідів була прикута до Ірини Фаріон, яка саме в той час здійснила рейд дитячими садочками в пошуках прихованих ворогів неньки України.

Але Синютка не покаявся. Вже як бувалий майстер розмовного жанру, він 2 березня на засіданні міськвиконкому вирішив блиснути дотепністю під час заслуховування звіту про роботу Адміністрації міського голови Львова. Щоправда, у цей його жарт журналісти деяких львівських Інтернет-видань, які відомі тим, що 24 години на добу працюють над розбудовою позитивного іміджу Садового, не в’їхали і передали як серйозну новину. І ось що в них вийшло:

"Адміністрація міського голови протягом 2009 року, не зважаючи на складні політичні та економічні події, не допустила падіння рейтингу мера нижче 10%, що є досить хорошим показником", - відзначив під час звіту заступник міського голови Олег Синютка. Він зазначив, що Департамент провів хорошу промоційну роботу... і далі по тексту.  (Добре, що в Інтернеті сторінки кешуються і нам таки вдалося відшукати перший варіант цієї новини саме із зазначенням показника 10%. Ця ж цифра привернула нашу увагу і в повідомленні ще одного Інтернет-ресурсу, але сліди цього в Інтернеті стерто).

Виходило, що реально Синютка визнав, по-перше, що рейтинг Садового суттєво впав, а по-друге, те, що 10% підтримки, які лишилися в Садового, – це заслуга не роботи мера, а його піар-служби.

Проте наступного дня на цих сайтах в цитаті Синютки цифру 10 було підправлено на 50%. І новина тепер звучить приблизно так: «Рівень довіри до міського голови Львова Андрія Садового у 2009 році не опускався нижче за 50%, – заявив 2 березня під час позачергового засідання виконавчого комітету Львівської міської ради перший заступник міського голови Львова Олег Синютка. Зокрема, Олег Синютка пов’язує цю рейтингову стабільність з якісною роботою департаменту "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради".

Що за люди працюють у команді мера? У них мама-тато є? Де вони навчилися так безсовісно брехати? Бо те, що вони витворяють – це вже не маніпуляція, навіть не спотворення фактів, а безоглядна й безсовісна брехня: 10% рейтингу Садового виправили на 50% - і жодних проблем! Але журналісти мали би розуміти, що навіть на піку популярності Садовий ніколи не мав 50-відсоткового рейтингу навіть у власної дружини! І щоб переконатися в цьому, не варто замовляти якісь соціологічні дослідження – достатньо послухати розмови водіїв легкових автомобілів, пасажирів громадського транспорту або навіть просто уважно подивитися на фотографію мера.

Вголос


  Проголосувало (3)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (12)
аналіз, 13:07 16.05.2010
zorro ти збоченець сам.бо постійно в тебе думки про гомікив.садовий багатодітний батько.тому розуміє що таке однорукі бандити яких він переміг хоча було не просто. Березюк так само має дітей правда не знаю скільки.Тому так примітивно хаяти владу не достойно.Тепер пиво коло шкіл не продають і сигарети так само .Влада в нас нормальна .Треба конструктивно з нею працювати на благо львівян
zorro, 21:34 10.03.2010
Синютка - дуже жорсткий менеджер... ну й правильно з бидлом в ЛМР інакше не можна!!! А Березюк (керівник прекрасно обісраного департаменту) - це всього навсього членосос Садового, або навпаки... хто їх там гоміків розбере!!! А рейтинг вони одному в параші підвищувати будуть!!!
ююфф, 21:08 09.03.2010
щоб працювати зранку до ночі і забезпечувати місту стабільність і спокій як це робить синютка потрібно бути незалежним як фінансово так і морально.синютка у львові незалежний.а ви франківський пане. напевно вже позеленіли тому що львівяни задоволені керівництвом тернопільчанина синютки ллл л
хрін, 18:59 08.03.2010
не вірю про синютку .вигадки .треба докази.можна любого обіср...ми це робим ми це любим
Василь, 15:21 08.03.2010
Синютка - то бандит в Івано-Франківську його всі знають саме так.
За час діяльності його ""батька" бандюковича Шкутяка Синютка їздив на стрілки до Бури та Яковинців, приймав участь з Галущаком (педараст - юрист виконкому) в усіх оборудках бандисьтких. Був двічі побитий бандитами-конкурентами. Галущака лупили регулярно ( бо цей ще гомік). В 2006 році Бура вклав в Синього під 300 тисяч доларів. І той успішно обкакався на мерських виборах.
Тепер заховався у Львові. Шкода що львівяни не знають такої відомої історії - і до Франика ніби й не далеко.....
хрін, 05:03 06.03.2010
згода з ЮЮФФ на всі 100. до не...може і треба стукати но не таким хреновим стукачам.ця команда зробила для міста значно більше чим всі попередники разом взяті. а стукачі не тількі не зробили щось корисне а ще гадять нам всім львівянам підриваючи авторитет львова на всіх рівнях тому що їм щось на халяву не дали і то що вони примітивні мавпи не на що не здатні то треба ж попіаритись за чужий рахунок щоби надати собі ну хоч якоїсь ваги,бо вони як були на узбіччі так там і залишаться бо руками і мозгами не вміють працювати.в европі за наклеп карають а в нас повна безкарність за приниження честі і гідності тому що ми з такими поняттями навіть не знайомі
ЮЮФФ, 08:50 05.03.2010
В СИНЮТКИ З ІНТЕЛЕКТОМ ВСЕ ГАРАЗД .А ДЕПУТАТИ РОГУЛІ І БРЕХУНИ .СИНЮТКА ВРІЗАЕ ІХНІ АПЕТИТИ ТОМУ ВОНИ ТАК ПРИСКІПЛИВО ВИВЧАЮТЬ ЙОГО ДІЯЛЬНІСТЬ .ДЕПУТАТИ ОДИН ОДНОГО НЕ КРИТИКУЮТЬ .СВОГО КРИМІНАЛУ ПІД НОСОМ НЕ ВИДНО. ЮЮФФ
переглянути всі коментарі (12)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

  Новини

рекомендує

Погляд політика

Степан Кубів – голова ЛОО політичної партії «Фронт змін»

Слово експерта

Борис Возницький - директор Львівської галереї мистецтв, Герой України.

Відео дня

Візит президента УЄФА Мішеля Платіні до Львова.

Наголос

З фондів Національного музею у Львові зникли 40 предметів: серед них рукописи та стародруки, датовані ще XV століттям. Про це пише "Львівська пошта".

Статті

Перші сто дні нинішнього губернатора Львівщини Василя Горбаля – замалий термін, щоб зрозуміти, яким керівником він буде, але попередні висновки вже можна зробити.