У липні «Львівська залізниця» збільшить кількість контролерів в «електричках»
03.07.2009 14:08 «Львівська заліщниця» продовжує акцію з відловлювання «зайців» у приміських потягах. Про це повідомила прес-служба Мінтрансу. Під час аналогічної акції у червні надходження від приміських перевезень по Львівській дирекції вдалося збільшити на понад 150 тис. грн.
Протягом червня бригади контролерів та ревізорів виявили 671 безбілетника, 206 порушників оштрафували на суму 6176,4 гривень, а 468 осіб висадили з вагонів.
«Не останнім аргументом для продовження акції в липні є прагнення залізничників підвищувати у пасажирів рівень культури користування послугами магістралі, адже всі заходи спрямовані на формування позитивного іміджу того пасажира, який справно купує квитки в касах, дотримується правил перебування на об’єктах залізничного транспорту, поводиться чемно та цивілізовано. Залізничники щиро вдячні таким пасажирам і за їхню поведінку, і за позитивний приклад для «зайців», - сказано в повідомленні. Вголос
|