Як львівський екс-депутат бандита ловив

Не все у нас так погано і невтішно, не перевилися у Львові і хороші люди, ба навіть герої. Наприклад, декілька днів тому екс-депутат Львівської міськради, природозахисник Мирон Колодко власноруч зупинив грабіжника, що стягнув з дівчини золотий ланцюжок.

Як розповів пан Мирон Вголосу, той день не відрізнявся нічим особливим. Чоловік поїхав до свого товариша на вул. Жовківську ремонтувати машину. Він зустрівся з майстром і декілька хвилини з ним порозмовляв. Майстер потім попрямував до гаража, а чоловік залишився поратися на вулиці. “Я побачив, що дорогою біжить молодий чоловік, якось дивно так біжить, не по прямій, а зигзагами, дивно так біжить”, - розповідає пан Мирон.

А за молодиком бігли двоє молоденьких дівчат, які щось нервово кричали йому навздогін. Мирон Миколайович зрозумів, що тут не все чисто, і, очевидно, утікач щось у дівчат поцупив. Тому він вскочив у авто і, обігнавши хлопця, напав на нього. “Я повалив його на землю, але він і далі пручався. Довелося навіть дати йому по фізіономії. Хлопець почав проситися, аби його відпустили і казав, що більше так не чинитиме”, - каже народний герой.

Одна з дівчат, яка кричала, розповіла, що юнак стягнув у неї з шиї золотий ланцюжок. “Навколо нас зібрався натовп, хтось викликав міліцію”, - зазначив екс-депутат.

Через декілька хвилин приїхали правоохоронці Шевченківського райвідділу, перевернули юнака і побачили під ним ланцюжок. “Добре, що я одразу за ним не побіг, а то хлопець міг би просто викинути прикрасу на бік, а так доказ був при ньому”, - сказав Мирон Колодко.

До речі, геройство пану Колодко вийшло боком. Сьогодні лікарі зафіксували у нього забій грудної клітки. "Але що я мав робити? Та все гарад, казали мені лікарі просто не напружуватися і все незабаром мине", - каже природозахисник.

Додамо, за інформацією прес-служби Львівської міліції, проти золотохапача порушили кримінальну справу і правоохоронці встановлюють можливих жертв грабіжника.

Поміж з тим, додамо, що мисливці на золото у Львові останнім часом розгулялися не на жарт. Для прикладу, за один день– 7  липня - прикраси вкрали одразу у трьох львів’ян.

 

 


КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

  • до геника15 серпня 2011 12:55 Відповісти IP:  0.0.0.--- підтримую! Рожнятовський - молодець, істинний герой. робив що треба й без розголосу. а Колодко, чине для піару ловив?
  • геник19 липня 2011 07:41 Відповісти IP:  109.201.0.--- Затримав РОЖНЯТОВСЬКИЙ злодія а той відмазався, шо стого що львів:яни виконують функції міліції .
  • вак13 липня 2011 11:05 Відповісти IP:  0.0.0.--- поставив козла на місце.. а золото носити-то є чмирізм!!!!!!!!
  • 77713 липня 2011 07:47 Відповісти IP:  0.0.0.--- молодець!
  • Яна13 липня 2011 04:59 Відповісти IP:  0.0.0.--- в житті повинно бути місце для подвигу. А жінки повинні бути красивими
  • Іван13 липня 2011 04:44 Відповісти IP:  91.124.86.--- Чи не простіше відмовитись від носіння золота на собі,а принаймні одягати якісь замінники?

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm