Про Міхо, Порошенка і команду з кавунової баржі

Заграли. Виявляється, любі українці, ми таки зажили «по-новому». У нас нема закону, нема кордону, нема безпеки і нема влади. У нас є самозакохані бариги, які нехтують усім, чим можна і не можна, аби загарбати собі шмат слави, мішок грошей і дорватися до керма держави.

Пан Перший, якого не надто здоровий на голову народ спромігся обрати гарантом, мав глибоко у шоколадній дупі оте гарантування Конституції, оте верховенство права і оту краплину здорового глузду чи моралі. Він взяв собі за особисту забавлянку українське громадянство. Злочинно дав – злочинно відібрав. Десь між тим напіарився і нареформувався. А потім виявився мстивою худобою і знову свідомо зробив із країни позорисько.

Другий приперся «на реформи», а влаштувався повією. Поміг вассалам Першого роздавати гречку на виборчих округах, схарився – спробував гнатися самотиною (не гоже ж якось палкому джигітові сидіти в губернаторах). Пороха змінив на Юлю, Валю, Мустафу енд компані і почав відбілювати те, у що вляпався на власній Батьківщині. Бідним, знедоленим, обкраденим українцям хліба не дав – влаштував «зрєліщє». Із нібито притомного політика – в цинічні циркачі. Рятуйте мене, люди добрі, «баригі безчинствують». А хто ж ти, Ніколозовичу? Допомагаєш баригам робити із країни посміховисько?

Результат пошуку зображень за запитом

Два місяці група навіжених горлала з Європи про «повернення спасителя». У той же час такі ж неадеквати по інший бік кордону обтягували КПП колючим дротом, перекопували дороги, стягували техніку і на коліні ліпили нові закони. «Буде провокація!» –  горлали всі. «Сталась провокація!» – горлають всі. І лаштували провокації ВИ ВСІ! Тітушки грузинські, тітушки українські, тітушки ледь не чеченські. Хто, кого, коли і як – пи*діть на свій смак!

Народ повалив на Краковець. Куплені-не куплені, АТОвці, журналісти, популісти, громадські активісти і ще купа всякої цікавої челяді зібралася на КППшний цирк. Іллюзіоніст Міхо, прогнозовано, всім набздів – пішов лабіринтами. Велосипед-автобус-«Інтерсіті». Краковець – Шегині – Краковець – Шегині – «спасітє-памагітє», помагайте всі. Служи мені, шановна Україно! Ловили активісти, ловили журналісти, ловили навіть прикордонники – і не впіймали. Настало дно. Добірна тусовка повалила до кордону по ведмедя. Схопила – й понесла. На каву до Андрійка. Полизались, поселфлись, порадились, нажерлись, всьо.

Світлина від Igor Zinkevych.

А фішка в тому, що стався капець. Держава, яка ото декларативно незалежна, яка нібито йде в Європу, яка пропагує якісь там цінності і якось боронить східний кордон від агресора, тупо підтвердила, що її нема. Кордону нема. Охорони нема. Закону нема. Будь-хто і будь-як за першої ліпшої нагоди повалить на прорив. І прорветься. Бо ніхто йому не заперечить. Бо воно нікому не треба.

Результат пошуку зображень за запитом

Навала політиканів погнала переправляти «спасителя» через кордон. Сьоми, юлі, валєнтіни, поламані дерев'янки і навіть окремі бепепешники-фрондисти. Патріоти, державники, достойники? Понеслися по дешевий піар на кісточках неньки. Сама тільки Юля не так давно прогнулася під путлєра і «не помітила» злочинного вторгнення в Грузію, а тепер подумала «по-іншому» і пішла наводити порядки. Увесь той десант вдався до ганебної перверзії, аби тільки посвітити остогидлим писком перед українцями. Перед сліпими й неспроможними виборцями, які раз за разом обирають дно. Які валять напролом, які товчуть прикордонників, які йдуть на злочин, щоб вкотре протягти до влади амбітну ницість.

 

А в той час при владі вже сидить те саме. Вже обране, від початку спаскуджене і аж ніяк не народне. Воно нібито боронить країну, нібито воює з агресором. А насправді не спроможне закрити кордон бодай для жмені мирних чоловічків. Воно волає про допомогу, воно просить США, воно лягає під Меркель і всю європейську компанію. А кому воно таке треба? З такими «батьками» Україну сприймали, сприймають і будуть сприймати за неповноцінний придаток, який випадковим чином назвався державою. «Дивіться, її нема!»

Нині геращенки, шкіряки та інші коритники дякують доблесним стражам закону, аваківським хранителям порядку і безпеки, що таки вберегли любих українців від крові. Так, за нової влади вони й справді працюють «по-новому»: юну голу дівку, що вийшла показати світові: дебіли обоє! – звалили підніжкою, накинулись горою і ногами заштовхали до службового авто. Так, учора вони доклали неймовірних зусиль, щоб тупо бездіяти. Їх прорвали, побили, погромили? Чи вони стояли оленями, заявляючи, що їх «щемлять»?

Міхо кидається на Пороха. Порох мовчить. Дає вказівки і списує все на Авакова. Аваков щиро собачиться скрізь з усіма і дякує Богу, що врятував цілий світ. Вони всі фарисеї, вони всі тримають Україну глибоко у ... А обкурена нація по черзі аплодує кожному з них. Гидота.

Склалася ідіотична ситуація і навряд чи нам вдасться розплутати все до кінця. 10 вересня 2017 року справді сталась подія: Україна зганьбилася. Привселюдно. А що було б, якби ще й Ківа виконав свою обіцянку? Пам'ятаєте, цей, як би то пом'якше, злегка ееее….екзальтований чоловік обіцяв на кордоні усіх постріляти?

Результат пошуку зображень за запитом

Коротше. На кавунову баржу їх усіх. І в бермудське плавання.    

 

Яна Федюра, «Вголос»

Малюнок Олега Коваленка

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 22 +

КОМЕНТУВАТИ

  • lemko12 вересня 2017 08:20 Відповісти IP:  31.17.173.--- Львівське бидло дало 70% голосів пєці, а тепер шукає нового месію. А може піти шляхом прибалтів (результат непоганий) і вибрати президента із діаспори - там є достойні люди. А ці самозвані "вожди украинского народа" смердять кирзою НКВД-КГБ-ФСБ за кілометр
  • Факт 12 вересня 2017 12:58 Відповісти IP:  194.44.30.--- Стосовно " бидло" - так ти з себе аристократа у сьомому поколінні не зображай . . .
    В совку бидло винищило еліту, аристократію, інтелігенцію, людей культурних вміючи мислити.
    Наслідки цього жахіття відчуватимуться ще століттями.
  • Зиновій Бокійчук11 вересня 2017 22:15 Відповісти IP:  94.178.115.--- У нас ще багато чого немає, але найгірше те, що в нас немає уяви, як має бути, щоб було добре усім, а не вибірково. Шановний автор змішав лайно з медом і немає шансів цьому твору стати мармеладом.
  • ГВАЛТІВНИК12 вересня 2017 00:26 Відповісти IP:  107.167.109.--- ГВАЛТІВНИКОМ ВИЯВИВСЯ ПЕТЯ, ЩО ГАНЯВ ПО ТЕЛЕФОНУ БРИГАДИРА ПОТЯГУ " ПЕРЕМИШЛЬ-ЛЬВІВ" ІРИНУ !!! А ІРИНА КЕРУВАЛА МАШИНІСТОМ ТОГО ПОТЯГУ. ПОТІМ ВОНА Ж ЗАБОРОНИЛА ПОТЯГУ РУХАТИСЬ ДАЛІ, ЗГІДНО РОЗКЛАДУ РУХУ !!! ДАЛІ ВОНА Ж ЗА УСНОЮ ВКАЗІВКОЮ ЗВЕРХУ РОЗПОРЯДИЛАСЬ ПОСАДИТИ ВСІХ ПАСИЖИРІВ З ПОТЯГУ НА АВТОБУСИ. В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ СВІТУ ПРЕЗИДЕНТ КЕРУЄ РУХОМ ПОЇЗДІВ ? ТАКИХ ПРЕЗИДЕНТІВ ПОТРІБНО ПЕРЕВОДИТИ НА ПОСАДУ ДИСПЕТЧЕРА АВТОПАРКУ МІСЦЕВОГО РІВНЯ !!!
  • Факт 11 вересня 2017 21:50 Відповісти IP:  194.44.30.--- Міхеїл Саакашвілі грузин. Чого він до нас так вчепився???
    Краще би їхав в свою рідну Грузію і там робив корисні справи для свого народу, а ми без іноземців обійдемось.
    В Україні є достатньо розумних освічених людей.
  • Дзюник12 вересня 2017 17:40 Відповісти IP:  178.136.241.--- А Порох молдавський єврей...Чого це він нас вчепився?Їхав би у свій Ізраїль і попробував би там най.обувати людей...Але,зрештою,так і буде...
  • нацик11 вересня 2017 21:41 Відповісти IP:  78.111.186.--- Ця влада яка прийшла на крові за допомогою брехні має показово бути "знищеною" раз і назавжди.Щоб іншим неповадно було.
  • Король Руси Данило11 вересня 2017 20:52 Відповісти IP:  192.160.102.--- Да, очень интересный цирк на границе и во Львове с Михаилом Саакашвили, да и массовка лихо продумана!!!!!!!!!!
    Садовой поставил на кон всю свою прыть и деньги, ради достижения своей цели - президенство, любой ценой!!!!!!!!!! Саакашвили - премьерство, Юльку в спикеры!!!!!!!!!!!
    Но, вот кто же за всем этим виднеется - опять тот же Сорос и Компания!!!!!!!!
    Власть - импотент!???????????? Если да, тогда Садовому все дороги открыты, и его мечты сбудутся!!!!!!!!! А для Львова нужно срочно искать нового мера для светлого будущего города!
    Слава Украине!!!!!!!!!!
  • цитата11 вересня 2017 20:17 Відповісти IP:  109.86.241.--- "розмірковувати тверезо: Якби нинішній режим хотів спинити Саакашвілі на кордоні то він би це зробив без особливих проблем. Тому це або гарна вистава або режим насправді не такий потужний яким намагається здаватись. Звісно сподіваємось на другий варіант і що Саакашвілі не почне грати у голуба миру та спиняти людей у їх законному праві на помсту адже після того як режим дав тріщину його неодмінно треба добивати!"
  • Дзюник11 вересня 2017 19:37 Відповісти IP:  93.178.212.--- Нема логіки у Яни Федюри...Якщо Порошенко "мстива худоба" і мав всіх нас у "шоколадній дупі" - то підтримай того,хто найбільше проти нього виступає...Саакашвілі на разі нічого поганого людям не зробив...Чи то такий літературний прийомчик - в одному реченні згадати про "худобу",а потім всю статтю поливати лайном кого замовили...І ніби об"єктивність збережена,і незаангажованість...теж ніби є...
  • Беня Крик11 вересня 2017 15:20 Відповісти IP:  162.247.72.--- В 1905 году одна рота Семеновского полка штыками "успокоила" первую революцию в России. А вот в феврале 1917 года слабость российской власти и боязнь пожертвовать сотней подстрекателей привели к распаду страны, гибели пяти миллионов россиян в Гражданской войне 1918-1922 года. И к последующим Голодоморам, террорам.
    В средине 19 века банды Нью-Йорка кроваво рвали на части друг друга и жителей города. Пока их не "успокоили"
    огнем пушек.
    Вспомним здесь же события на площади Тяньаньмэнь в 1989 году в Пекине. Китайская власть не побоялась "успокоить" вооруженые волнения танками.
    Недолго осталось Украине. Если и дальше будут размазываться сопли по разбитой роже. И манная каша по столу.
  • Харків11 вересня 2017 14:25 Відповісти IP:  109.87.11.--- Причини страждань та бід українців (цитую з тексту):
    1. "НЕ надто ЗДОРОВИЙ НА ГОЛОВУ НАРОД".
    2. "Закону нема. ... БО воно НІКОМУ НЕ ТРЕБА".
    3. "ОБКУРЕНА НАЦІЯ по черзі аплодує кожному з них (фарисеям, які тримають Україну глибоко у..)" .
  • Вікторія Балицька11 вересня 2017 14:31 Відповісти IP:  85.195.107.--- Вікторія Балицька: «Вчора зґвалтували мою країну»
    http://[***]/exclusive/2017/09/11/viktoriya-balitska-vchora-zgvaltuvali-moyu-krayinu
  • ГВАЛТІВНИК11 вересня 2017 17:38 Відповісти IP:  107.167.109.--- ГВАЛТІВНИКОМ ВИЯВИВСЯ ПЕТЯ, ЩО ГАНЯВ ПО ТЕЛЕФОНУ БРИГАДИРА ПОТЯГУ " ПЕРЕМИШЛЬ-ЛЬВІВ" ІРИНУ !!! А ІРИНА КЕРУВАЛА МАШИНІСТОМ ТОГО ПОТЯГУ. ПОТІМ ВОНА Ж ЗАБОРОНИЛА ПОТЯГУ РУХАТИСЬ ДАЛІ, ЗГІДНО РОЗКЛАДУ РУХУ !!! ДАЛІ ВОНА Ж ЗА УСНОЮ ВКАЗІВКОЮ ЗВЕРХУ РОЗПОРЯДИЛАСЬ ПОСАДИТИ ВСІХ ПАСИЖИРІВ З ПОТЯГУ НА АВТОБУСИ. В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ СВІТУ ПРЕЗИДЕНТ КЕРУЄ РУХОМ ПОЇЗДІВ?
    ТАКИХ ПРЕЗИДЕНТІВ ПОТРІБНО ПЕРЕВОДИТИ НА ПОСАДУ ДИСПЕТЧЕРА АВТОПАРКУ МІСЦЕВОГО РІВНЯ !!!
  • ГВАЛТІВНИК11 вересня 2017 17:48 IP:  107.167.109.--- ЩО ЧЕКАЄ БРИГАДИРА ПОТЯГУ "ПЕРЕМИШЛЬ-ЛЬВІВ" ЗА ЗНУЩАННЯ З ПАСАЖИРІВ, ЗА ЗРИВ ГРАФІКУ РУХУ ПОЇЗДІВ НА ДІЛЯНЦІ ПЕРЕМИШЛЬ- ЛЬВІВ ??? САМЕ З ЦЬОГО ПОЧАЛОСЬ ЗНУЩАННЯ НАД ПАСАЖИРАМИ ПОТЯГУ, І ДАЛІ - НЕКЕРОВАНА РЕАКЦІЯ ПАСАЖИРІВ НА ВСЕ ТЕ САМОУПРАВСТВО НА ЛЬВІВСЬКІЙ ЗАЛІЗНИЦІ !!!
  • Харків11 вересня 2017 14:52 Відповісти IP:  109.87.11.--- Надто здоровий на голову народ не спромігся би обрати гарантом Конституції України (такого) П'ятого, (такого) Четвертого (який взагалі навбивал, награбував та втік до окупанта під парасольку), (такого) Третього, (такого) Другого (та ще й аж 2 рази!) та (такого) Першого . .
  • Сержант11 вересня 2017 16:11 IP:  72.52.75.--- Грузинському оркові чомусь безкарно можна закликати українських прикордонників вбивати своїх командирів. Та безкарно увірватись на соборну Неньку через провокативно зламаний західний кордон України. З дивним провокативним аргументом - Адже східний кордон вже зламано.
  • Грузин11 вересня 2017 13:56 Відповісти IP:  87.118.116.--- Шизофренічно емоційні заклики того г...гєнацвалє однаково кримінальні. Що нині на кордоні України, що у 2008 році при артилерійському рострілі мирних мешканців Піденної Осетії. Різниця тільки у тому, що нині йому вдалося "опустити" укровладу і прорватись через укродержкордон через каліцтво прикордонників. Проте дев’ять років тому воно, те грузинське лайно, вимушено було жерти власну краватку у розпачі. Бо криваве його нахабство отримало реальний збройний відлуп. А далі Грузія гідно оцінила Мишкові здобутки. І воно, те лайно, ганебно втікло з батьківщини під прикриття заокеанських заступників.
  • ГВАЛТІВНИК11 вересня 2017 17:43 Відповісти IP:  107.167.109.--- ГВАЛТІВНИКОМ ВИЯВИВСЯ ПЕТЯ, ЩО ГАНЯВ ПО ТЕЛЕФОНУ БРИГАДИРА ПОТЯГУ " ПЕРЕМИШЛЬ-ЛЬВІВ" ІРИНУ !!! А ІРИНА КЕРУВАЛА МАШИНІСТОМ ТОГО ПОТЯГУ. ПОТІМ ВОНА Ж ЗАБОРОНИЛА ПОТЯГУ РУХАТИСЬ ДАЛІ, ЗГІДНО РОЗКЛАДУ РУХУ !!! ДАЛІ ВОНА Ж ЗА УСНОЮ ВКАЗІВКОЮ ЗВЕРХУ РОЗПОРЯДИЛАСЬ ПОСАДИТИ ВСІХ ПАСИЖИРІВ З ПОТЯГУ НА АВТОБУСИ. В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ СВІТУ ПРЕЗИДЕНТ КЕРУЄ РУХОМ ПОЇЗДІВ?
    ТАКИХ ПРЕЗИДЕНТІВ ПОТРІБНО ПЕРЕВОДИТИ НА ПОСАДУ ДИСПЕТЧЕРА АВТОПАРКУ МІСЦЕВОГО РІВНЯ !!!
  • Харків11 вересня 2017 14:29 Відповісти IP:  109.87.11.--- Одразу видно москалину, навіть коли вона пише українською та під псевдонімом "Грузин".
    Неймовірний факт.
  • АТОж12 вересня 2017 13:15 Відповісти IP:  109.248.198.--- Так каже РУСЛАН КОЦАБА : кривава майданута гидота вбила журналістів Бузину та Шеремета, тисячі людей на Донбасі ! Знущалися з мене та журналістки Бердник.Тепер мордують Гужву та Муравицького.Про це я, РУСЛАН КОЦАБА, доповів в Раді Європи. Європа обурена людожерством київскої хунті. Тепер хунта готує різанину православних людей . Смерть каструлеголовому фашизмові!

    Так каже РУСЛАН КОЦАБА: НЕ МОЖУТЬ БУТИ "національними" уряд та влада, при якіх за три роки національна валюта знецінена більше аніж в ТРИ рази.Логічніше вважати національною попередню владу, яка тримала курс національної валюти ЧОТИРИ роки. НЕ МОЖЕ бути ворожою сусідня держава, яка надала притулку МІЛЬЙОНАМ українських жебраків-заробітчан. Логічніше вважати ворожою ту владу, яка за три роки зубожіла багато мільйонів українців. Так саме з "терором" ПРИ ЯНУКОВІЧІ СТІЛЬКИ НЕ ВБИВАЛИ"...
    Так каже Руслан Коцаба: Цвирикали : "Тища в день, тища в день!"- а що трапилось? Шахтарськ не взяли, Ясинувату втратили, з Іловайська навіть не всі втекли.Потім віддали два аеропорти, Углегірськ та Дебальцеве. І все пішло саме туди, куди прийшло.Скачемо далі.Кроком рушь!

    Так каже Руслан Коцаба : Якщо тепер криваві майдануті ідиоти базікають про падіння Москви та розвал Росії, то нічого нового в цьому немає. Так саме мріяв Гітлер. Тож кінець цієї кривавої дурниці буде саме такий, як у Гітлера.І ніякий інший.

    Так говорить Руслан Коцаба: Саме українська мова - кара майданутим. Бо скільки базікали про "Революцію Гідністі" ! ? А насправді перемогли ГНИДІСТЬ та ГИДОТА.

    Скаче Україна в крові по коліна.
    Потрухи розвісила тай стрибає весело.
    Приспів:
    ГЕЙ, ГИДОТО, СКАЧИ-СКАЧИ В АТО.
    Є ДЛЯ ВСІЙ СВОЛОТИ ТАМ ДЕРЕВ ЯНІ ПАЛЬТО.
    Щось про Путіна співає, свого кінця не відчуває.
    Тай Джа-ма-ла-ла в сопілку дує. Країни майже не існує.
    Приспів :
    ТОЖ, ГИДНОТО, СКАЧИ СКОРІШ В АТО.
    БАГАТО ДЛЯ МЕРЗОТИ ТАМ ЦИНКОВИХ ПАЛЬТО.
  • Харків12 вересня 2017 14:50 IP:  109.87.11.--- І всю цю дурню, яку я навіть не читав (прочитавши лише перше речення) пише якась москалинська істотка з IP адресою міста Апатіти, Мурманської області, штучного та конаючого утворення з дивною назвою - ереф. Воно там сидячи на росіянії, за 1 688 км до кордону з Україною, щось тут мекає на українському сайті.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram